Im droższy frank szwajcarski, tym więcej frankowiczów może chcieć procesować się ze swoim bankiem. Banki również spodziewają się wzmożonej liczy pozwów ze strony kredytobiorców frankowych.

LICZBA POZWÓW FRANKOWYCH STALE ROŚNIE

Liczba pozwów składanych przez tzw. frankowiczów dynamicznie rośnie. Z analizy „Rzeczypospolitej” wynika, że koniec pierwszego półrocza toczyło się 61,5 tys. spraw frankowych, a na koniec 2021 było 49,4 tys. spraw co oznacza wzrost o 24 procent. Bankowcy spodziewają się, że fala pozwów frankowych będzie utrzymywać się na podwyższonym poziomie przez najbliższych kilka kwartałów. Banki zakładają, że napływ pozwów frankowych będzie trwał do końca 2025 roku.

ROSNĄCE TRENDY

Według analityków pozwów frankowych będzie przybywać, głównie dlatego, że do tej pory z pozwami wystąpiła tylko niewielka liczba kredytobiorców. Wiele osób czeka z podjęciem decyzji o złożeniu pozwu do momentu w którym uznają go za bezpieczny. Według analityków ten moment już nastąpił. Decydującym czynnikiem jest zbyt duże obciążenie budżetu domowego opłatami kredytowymi.

ZŁÓŻ POZEW, ZAUFAJ SPECJALISTOM

Według analityków właściwy moment na złożenie pozwu przeciw bankom właśnie nastał. Nie zwlekaj z decyzją!!
Skontaktuj się z nami i skonsultuj swoją umowę kredytową. Pomożemy każdemu!

Mamy doświadczenie i sukcesy w sporach z bankami! Dla naszych Klientów odzyskaliśmy już setki tysięcy złotych!

Jeśli chcielibyście Państwo zasięgnąć informacji na temat na temat sporów prawnych z bankami, zapraszamy na bezpłatną konsultację.

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ KONSULTACJI W SPRAWIE ODSZKODOWAŃ?

SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI !!

tel. +48 42 632 87 52 lub +48 22 230 26 44 lub +48 42 715 80 88

e-mail: biuro@solvia.pl