Jesteśmy wiarygodni

Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu ubezpieczyciele i banki znają naszą nieustępliwość i konsekwencję w działaniu.

Skontaktuj się z nami
  • Jesteśmy skuteczni

Zawsze walczymy do końca

Dokumentujemy każde nieuzasadnione opóźnienie i każdą sprzeczną z prawem decyzję ubezpieczyciela lub banku. W przypadku naruszenia przepisów składamy w imieniu naszych klientów skargi do uprawnionych organów, w szczególności do Rzecznika Praw Ubezpieczonych i Rzecznika Finansowego. Dzięki temu udaje nam się znacznie przyspieszyć bieg spraw oraz ograniczyć nieuczciwe unikanie odpowiedzialności.

Świadomie działamy tak od początku istnienia firmy Solvia Odszkodowania we wszystkich sprawach naszych klientów.

Firmy ubezpieczeniowe i korporacje bankowe wiedzą, że nigdy nie odpuszczamy, a wyegzekwowanie należnych naszemu klientowi pieniędzy jest tylko kwestią czasu.

Traktują nas poważnie

Solvia Odszkodowania funkcjonuje na rynku już od 2003 roku. Na bieżąco śledzimy aktualne orzecznictwo sądowe. Przygotowujemy w związku z tym roszczenia na najwyższe możliwe do uzyskania kwoty.

Dokumentujemy każde nieuzasadnione opóźnienie i każdą sprzeczną z prawem decyzję. W przypadku naruszenia przepisów składamy w imieniu naszych klientów skargi do uprawnionych organów, w szczególności do Rzecznika Praw Ubezpieczonych i Rzecznika Finansowego. Dzięki temu udaje nam się znacznie przyspieszyć bieg spraw oraz ograniczyć nieuczciwe unikanie odpowiedzialności.

Świadomie działamy tak od początku istnienia firmy Solvia Odszkodowania we wszystkich sprawach naszych klientów.

Przeciwnicy naszych klientów wiedzą, że nigdy nie odpuszczamy, a wyegzekwowanie pieniędzy należnych klientowi jest tylko kwestią czasu.

Zapewne, żądając niższych kwot, moglibyśmy liczyć na szybkie zakończenie sprawy i łatwą prowizję od klientów. To jednak nie jest nasza filozofia działania.

Nawet jeżeli po złożeniu pierwszego roszczenia ubezpieczyciel lub bank nie zrealizuje w pełni naszego żądania, zazwyczaj zrobi to po wysłaniu odpowiednio sporządzonego odwołania. W przypadku niekorzystnych decyzji nie wahamy się oddać sprawy do sądu, także w przypadku niewielkich roszczeń.

Firmy ubezpieczeniowe i banki, równie dobrze znające praktykę sądów, widząc nasz profesjonalizm i konsekwencję działania, wiedzą, co mogą stracić.

Przeciąganie spraw prowadzonych przez Solvia Odszkodowania nie opłaca się im, gdyż po przegranym procesie będą musieli zwrócić:

• kwotę roszczenia (w wysokości jak dla innych podobnych spraw)
• wysokie odsetki ustawowe (liczone od dnia zgłoszenia roszczenia)
• wysokie koszty przegranego procesu.

2003

Działamy na rynku od 2003 roku.

#1

Pierwsza kancelaria odszkodowawcza w centralnej Polsce

10054

Możemy się pochwalić liczbą 10054 ukończonych spraw.

Działamy sprawnie

Wiele osób zostało naszymi klientami, ponieważ poleciły nas inne osoby, które były zadowolone z naszej skuteczności i sposobu, w jaki zostały obsłużone. Uważamy, że ten sposób zdobywania klientów jest najlepszy. Tym bardziej zależy nam by Państwa sprawy załatwić tak, abyście polecali nas swoim znajomym.

Ponieważ specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń finansowych, mogliśmy całą naszą pracę przystosować do prowadzenia tej działalności. Zastosowaliśmy udogodnienia organizacyjne oraz posiadamy niezbędne narzędzia informatyczne ułatwiające sprawne uzyskiwanie odszkodowań i unieważnianie kredytów dla naszych Klientów.

Dzięki temu nie powodujemy zbędnych opóźnień, a mając możliwość bieżącego monitorowania przebiegu prowadzonych przez nas spraw, wymusiliśmy na ubezpieczycielach i bankach sprawniejszy sposób ich załatwiania.

Solvia Odszkodowania przyjmuje wszelkiego rodzaju sprawy związane z doznanymi szkodami osobowymi czy majątkowymi.

Nasi partnerzy