ODSZKODOWANIA ZA HAŁAS PRZY LOTNISKU

Lotniska usytuowane w bliskiej odległości od miejsca zamieszkania bywają uciążliwe dla mieszkańców okolicznych domów. Ruch samolotów wywołuje znaczny hałas, co utrudnia codzienne funkcjonowanie osobom zamieszkałym w sąsiedztwie lotniska. Jest jednak możliwość uzyskania rekompensaty za wspomniane uciążliwości.

UZYSKAJ ODSZKODOWANIA OD LOTNISKA

Jak donosi portal gazeta.pl właściciele domów, znajdujących się w bliskim sąsiedztwie lotnisk coraz częściej wygrywają w sądzie sprawy o odszkodowanie. Suma roszczeń już teraz przekracza 150 mln zł. Prawo staje po stronie właścicieli nieruchomości i jasno wskazuje, że za ograniczone możliwości korzystania ze swoich własności należy się rekompensata. Na skorzystanie z tej możliwości i złożenie pozwu mamy trzy lata.

SKORZYSTAJ Z USŁUG WYSPECJALIZOWANEJ KANCELARII

Walka o uzyskanie odszkodowania z pomocą wyspecjalizowanej kancelarii będzie znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza. Doświadczona i sprawdzona kancelaria będzie mogła bez trudu przejść przez meandry postępowania i doprowadzić sprawę do właściwego finału. Prawnicy naszej kancelarii od lat pomagają w uzyskania odszkodowania od właścicieli nieruchomości w pobliżu lotnisk w Łodzi oraz w Warszawie, które kończyły się przyznaniem wysokich odszkodowań. Jeśli znajdują się Państwo w podobnej sytuacji, zapraszamy na skorzystanie z bezpłatnej konsultacji.

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ  Z NAMI I SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI.

tel. +48 42 632 87 52 lub +48 22 230 26 44 lub +48 42 715 80 88
e-mail: biuro@solvia.pl