+48 42 715 80 88 lub +48 42 632 87 52 biuro@solvia.pl

Sprawy, które prowadzimy

Solvia Odszkodowania przyjmuje wszelkiego rodzaju sprawy związane z doznanymi szkodami osobowymi czy majątkowymi.

Naszym zdaniem nie ma „nieszczęśliwych wypadków”. Naszym zadaniem jest dowieść, że zawsze jest ktoś, kto musi zapłacić poszkodowanemu za straty majątkowe i moralne.

Sprawy rzekomo zakończone

Konkurencyjne firmy, którym klienci powierzyli prowadzenie swoich spraw, po uzyskaniu pierwszej niewielkiej wypłaty zapewniają poszkodowanych, że więcej uzyskać się nie da.

Skontaktuj się z nami – sprawdzimy to, a jeżeli odwołanie będzie zasadne, poprowadzimy Twoją sprawę do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania.

Upływ czasu

Jeśli miałeś wypadek lub doznałeś innej szkody wiele lat temu, skontaktuj się z nami – nic straconego.

Wprawdzie każda sprawa ulega kiedyś przedawnieniu, ale po weryfikacji Twojej sprawy odpowiemy, czy jest jeszcze szansa uzyskania należnych Ci pieniędzy. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Skuteczność

Jako osoby ze specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem potrafimy z powodzeniem uzyskać od firm ubezpieczeniowych to co należy się naszym klientom. Jesteśmy skuteczni w negocjacjach. Większość spraw pomiędzy nami a towarzystwami ubezpieczeniowymi kończy się na rozwiązaniach polubownych. Dlaczego? Możliwe jest to dzięki znajomości ich słabych punktów oraz odpowiednio przygotowanej strategii.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com