Bez ss4
Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za konsultacje i zbadanie sprawy.
Skontaktuj się z nami!

Sprawy, które prowadzimy

Solvia Odszkodowania przyjmuje wszelkiego rodzaju sprawy związane z doznanymi szkodami osobowymi czy majątkowymi.

Naszym zdaniem nie ma „nieszczęśliwych wypadków”. Naszym zadaniem jest dowieść, że zawsze jest ktoś, kto musi zapłacić poszkodowanemu za straty majątkowe i moralne.

Sprawy rzekomo zakończone

Konkurencyjne firmy, którym klienci powierzyli prowadzenie swoich spraw, po uzyskaniu pierwszej niewielkiej wypłaty zapewniają poszkodowanych, że więcej uzyskać się nie da.

Skontaktuj się z nami – sprawdzimy to, a jeżeli odwołanie będzie zasadne, poprowadzimy Twoją sprawę do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania.

Upływ czasu – nic straconego

Jeśli miałeś wypadek lub doznałeś innej szkody wiele lat temu, skontaktuj się z nami – nic straconego.

Wprawdzie każda sprawa ulega kiedyś przedawnieniu, ale po weryfikacji Twojej sprawy odpowiemy, czy jest jeszcze szansa uzyskania należnych Ci pieniędzy. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Skuteczność

Jako osoby ze specjalistyczną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem potrafimy z powodzeniem uzyskać od firm ubezpieczeniowych to co należy się naszym klientom. Jesteśmy skuteczni w negocjacjach. Większość spraw pomiędzy nami a towarzystwami ubezpieczeniowymi kończy się na rozwiązaniach polubownych. Dlaczego? Możliwe jest to dzięki znajomości ich słabych punktów oraz odpowiednio przygotowanej strategii.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za konsultacje i zbadanie sprawy

Zadzwoń do Nas

tel. +48 42 632 87 52 lub +48 22 230 26 44 lub +48 42 715 80 88
e-mail: biuro@solvia.pl

Formularz kontaktowy

Akceptuję treść Polityki Bezpieczeństwa w zakresie Ochrony Danych Osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solvia sp. z o.o., ul. Wigury 13/6, 90-302 Łódź w celu świadczenia przez Administratora Danych Osobowych usług prawnych oraz prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji prawniczej.

Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach wynikających z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solvia sp. z o.o., ul. Wigury 13/6 ,90-302 Łódź, moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu realizowanych usług. Dane będą udostępniane innym podmiotom jedynie w przypadku uzasadnionym przepisem prawa.


Call Now ButtonDarmowa konsultacja