+48 42 715 80 88 lub +48 42 632 87 52 biuro@solvia.pl

odkup

Wszechobecnym i nagminnym działaniem jest zaniżanie przez firmy ubezpieczeniowe odszkodowań, które się Państwu należą. Najprostszym sposobem na uzyskanie dodatkowych środków z OC po wypadku jest odsprzedaż odszkodowania.

Nawet w przypadku, gdy otrzymali już Państwo odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia OC, możecie starać się o dodatkowe środki. Jedyne co należy zrobić, to powierzyć nam prawa do zminimalizowanej części Państwa odszkodowania. W jakim celu? Po to, aby otrzymali Państwo od nas ustaloną kwotę.

Odkupujemy odszkodowania po wypadkach, które miały miejsce nawet 3 lata wstecz. Transakcja przeprowadzana jest w szybkim tempie. Unikamy przy tym zbędnych i uciążliwych formalności.

Co sprawia, że odkup odszkodowania jest najkorzystniejszą z opcji?

Takie rozwiązanie jest w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie koliduje z polskim prawem. Odsprzedając nam swoje odszkodowanie, nie ponoszą Państwo żadnych strat w związku z sumą odszkodowania, która została już przyznana. Korzystając z tej możliwości, szybko otrzymują Państwo dodatkową gotówkę.

Ważne! Odkup odszkodowania nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, pozwala jednak zaoszczędzić czas, który musieliby Państwo spędzić w sądzie, walcząc o swoje pieniądze. Ponadto wszelkie działania związane z odkupem prawa do zaniżonej części odszkodowania nie mają żadnego wpływu na Państwa umowę z firmą ubezpieczeniową.

Krok po kroku

  1. W przypadku zainteresowania naszą pomocą prosimy o kontakt. Na tym etapie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.
  2. W kolejnym kroku czekamy na dokumenty zawierające kosztorys szkody oraz postanowienie dotyczące przyznania środków z tytułu ubezpieczenia.
  3. Następnie przeprowadzamy dokładną analizę danego przypadku, po to, aby przedstawić jak najbardziej satysfakcjonującą ofertę prawa do Państwa odszkodowania.
  4. Podpisanie umowy we wcześniej ustalonym miejscu.
  5. Wypłata od ręki kwoty, która została ustalona.
  6. Państwo otrzymują gotówkę, my zaś we własnym zakresie i w imieniu Solvia Odszkodowania negocjujemy definitywną kwotę odszkodowania, będącą naszym zyskiem.
Udostępnień 0

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com