Bez nazwy 2

Traktują nas poważnie

Solvia Odszkodowania funkcjonuje na rynku już od 14 lat. Na bieżąco śledzimy wysokości odszkodowań przyznawanych przez sądy. Przygotowujemy w związku z tym roszczenia na najwyższe możliwe do uzyskania kwoty.

Ponieważ działamy na rynku od wielu lat ubezpieczyciele znają naszą nieustępliwość i konsekwencję w działaniu.

Dokumentujemy każde nieuzasadnione opóźnienie i każdą sprzeczną z prawem decyzję ubezpieczyciela. W przypadku naruszenia przepisów składamy w imieniu naszych klientów skargi do uprawnionych organów, w szczególności do Rzecznika Praw Ubezpieczonych. Dzięki temu udaje nam się znacznie przyspieszyć bieg spraw oraz ograniczyć nieuczciwe unikanie odpowiedzialności.

Świadomie działamy tak od początku istnienia firmy Solvia Odszkodowania we wszystkich sprawach naszych klientów.

Firmy ubezpieczeniowe i sprawcy szkód naszych klientów wiedzą, że nigdy nie odpuszczamy, a wyegzekwowanie należnego klientowi odszkodowania jest tylko kwestią czasu.

Bwwez nazwy 2

Zawsze walczymy do końca

Zapewne, żądając niższych kwot, moglibyśmy liczyć na szybkie zakończenie sprawy i łatwą prowizję od klientów, którym firmy ubezpieczeniowe wypłacałyby niskie odszkodowania. To jednak nie jest nasza filozofia działania.

Nawet jeżeli po złożeniu pierwszego roszczenia ubezpieczyciel czy sprawca nie zrealizuje w pełni naszego żądania, zazwyczaj zrobi to po wysłaniu odpowiednio sporządzonego odwołania. W przypadku niekorzystnych decyzji nie wahamy się oddać sprawy do sądu, także w przypadku niewielkich roszczeń.

Firmy ubezpieczeniowe, równie dobrze znające praktykę sądów, widząc nasz profesjonalizm i konsekwencję działania, wiedzą, co mogą stracić.

Przeciąganie spraw prowadzonych przez Solvia Odszkodowania nie opłaca się ubezpieczycielom, gdyż po przegranym procesie będą musieli zwrócić:
• kwotę roszczenia (w wysokości jak dla innych podobnych spraw)
• wysokie odsetki ustawowe (liczone od dnia zgłoszenia roszczenia)
• wysokie koszty przegranego procesu.

Bez nazwsdddy 2

Działamy sprawnie

Ponieważ specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań, mogliśmy całą naszą pracę przystosować do prowadzenia tej działalności. Zastosowaliśmy udogodnienia organizacyjne oraz posiadamy niezbędne narzędzia informatyczne ułatwiające sprawne uzyskiwanie odszkodowań dla naszych Klientów.

Dzięki temu nie powodujemy zbędnych opóźnień, a mając możliwość bieżącego monitorowania przebiegu prowadzonych przez nas spraw, wymusiliśmy na ubezpieczycielach sprawniejszy sposób ich załatwiania.

Bez nazwy ssd2

Mamy trwałe relacje z klientami

Wiele osób zostało naszymi klientami, ponieważ poleciły nas inne osoby, które były zadowolone z naszej skuteczności i sposobu, w jaki zostały obsłużone. Uważamy, że ten sposób zdobywania klientów jest najlepszy. Tym bardziej zależy nam by Państwa sprawy załatwić tak, abyście polecali nas swoim znajomym.

Wyróżnia nas doświadczenie

Solvia Odszkodowania swój sukces zawdzięcza przede wszystkim osobom, które są jej częścią. Najwyższa jakość świadczonych usług wynika z naszej specjalistycznej wiedzy i bogatego doświadczenia, energii wkładanej w każde działanie, skuteczności oraz tego, że za każdym razem staramy się wczuć w sytuację osoby poszkodowanej. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

Opinie Klientów

Wasza praca polega na pomocy ludziom, którzy znaleźli się w ciężkich sytuacjach. Chwała Wam za to. Bardzo dziękuję za wszystko co zrobiliście w kwestii odzyskania sumy, która mi się należała.

Profesjonalna obsługa, przejrzyste zasady i błyskawiczny czas załatwiania formalności. Wielkie dzięki za pomoc! Życzę dalszych sukcesów w walce z nieuczciwym systemem.

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Kancelarii Solvia za to, że przyczynili się do uzyskania od ubezpieczyciela odszkodowania, które nawet mnie zaskoczyło. 😉

Bardzo serdecznie dziękuję za trud, który Kancelaria Solvia włożyła w moją sprawę. Środki, które otrzymałem z odszkodowania umożliwiają mi powrót do normalnego życia. Zwrócenie się o pomoc to była świetna decyzja. Serdecznie pozdrawiam.

Dzięki staraniom, które Państwo uczynili otrzymałam pieniądze, które po prostu mi się należały. Ubezpieczyciel zaproponował mi odszkodowanie w wysokości 5 000 zł, dzięki tej firmie uzyskałam dodatkowe 70 000 zł. Z całego serca dziękuję za poświęcony czas i profesjonalne podejście do sprawy.

Pewnie nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo ważna była dla mnie wasza pomoc. Zdaję sobie sprawę, że sytuacja nie była łatwa ale zdecydowanie daliście radę za co jestem dozgonnie wdzięczny.

Najnowsze artykuły
10 Lip 20

AUTO ZASTĘPCZE OD UBEZPIECZYCIELA

Portal prawo.pl podał, że w Ministerstwie Sprawiedliwości trwają obecnie prace nad zmianą przepisów o najmie pojazdu na czas naprawy uszkodzonego…


Call Now ButtonDarmowa konsultacja